Spotkania z "Panią Bajką"
Podróż do krainy bajek- spotkania z panią bibliotekarką
W ramach działań promujących czytelnictwo wśród naszych przedszkolaków zaprosiliśmy do współpracy Panią Bibliotekarkę - Anię, przez dzieci zwaną "Panią Bajką" z Miejskiej Biblioteki Dziecięcej w Nakle. Pani Ania odwiedza cyklicznie nasze przedszkole za każdym razem przynosząc ze sobą wspaniałą pozycję książkową dla dzieci. Celem spotkań jest rozwijanie zainteresowań czytelniczych u małych dzieci, ukazanie korzyści płynących z głośnego czytania książek przez dorosłych dzieciom, tworzenie wokół dzieci sympatycznej atmosfery kontaktu z książką, wyrabianie od najwcześniejszych lat potrzeby obcowania z kulturą żywego słowa oraz popularyzowanie alternatywnych w stosunku do telewizji i komputera form spędzania wolnego czasu. Poniżej zamieszczone są fotorelacje z wizyt:
23.11.2022 r. - bajka "Zimowe zabawy"