Przedszkolaki na teatrzyku
13.06.2019 Przedszkole Nr 2 86

Przedszkolaki na teatrzyku

W środę 5 czerwca wszystkie nasze przedszkolaki wybrały się do Nakielskiego Ośrodka Kultury na przedstawienie pt.„Jak Rumcajs Cypiska uratował”. Twórcy Narodowego Teatru Edukacji wraz z dzielnym Rumcajsem zabrali widzów na ekscytującą wycieczkę w głąb niesamowitego Rzacholeckiego Lasu. Celem wyprawy było odnalezienie zaginionego Cypiska i raz na zawsze rozprawienie się ze złem czającym się w głębi tego nieprzebytego boru. Poza humorem, barwnymi postaciami bardzo istotne jest przesłanie stawiające takie wartości, jak: dobroć, sprawiedliwość, rodzina, poszanowanie godności ludzkiej oraz życie w harmonii z otaczającą przyrodą. Dzieci z ogromnym zaiteresowaniem oglądały spektakl i pełni wrażeń wróciły do przedszkola..