Walentynki w naszym Przedszkolu
15.02.2019 Przedszkole Nr 2 150

„Walentynki w naszym Przedszkolu”

To, że 14 lutego obchodzimy Walentynki wiedzą nawet najmłodsze nasze Przedszkolaki. Bardzo chętnie przystąpiły do ozdabiania serduszek, które zabierały do domu dla swoich najbliższych. Pozostałe grupy również aktywnie uczestniczyły w zajęciach podczas Walentynkowego dnia. Mróweczki oraz Biedronki miały swoją Pocztę Walentynkową a pszczółki upiekły dla wszystkich Walentynkowe Serduszka. Obdarowały  nimi po ozdobieniu ciasteczkami wszystkich pracowników naszej placówki. Podczas pobytu w przedszkolu wszystkie dzieci starały się być dla siebie  miłe, uśmiechnięte i pamiętały o używaniu magicznych słów „proszę, dziękuję, przepraszam”. Wykonywały także obrazki      dla kolegów. Na pamiątkę mile spędzonego dnia od swoich pań otrzymały lizaki       i balony, oczywiście w kształcie serduszek.