Bal Karnawałowy w naszym Przedszkolu

"W  karnawale, karnawale
dookoła  wielkie bale

gdy  orkiestra  pięknie gra,
dobry  humor  każdy  ma."

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.
12 lutego 2019 r. dla wszystkich dzieci uczęszczających do Naszego przedszkola odbył się "Bal Karnawałowy". Sala udekorowana w kolorowe balony i serpentyny czekała na przybycie przedszkolaków. Dzieci były przebrane za bohaterów znanych bajek. Nie zabrakło więc księżniczek, wróżek,  biedronek, policjantów, zwierzątek i wielu innych ciekawych postaci, których nie sposób zliczyć i wymienić. Bal prowadził DJ, który zapraszał dzieci do wspólnej zabawy przy skocznej muzyce. Dzieci bawiły się znakomicie. Wspólna zabawa przyniosła wszystkim wiele radości, a to było głównym celem tego balu.
Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!