Święto Babci i Dziadka u "Biedronek"
07.02.2019 Przedszkole Nr 2 262
Powiązane galerie:

Babcia i Dziadek
zawitali do "Biedronek"

W środę 6 lutego 2019 r. do dzieci z grupy "Biedronki" zawitali wyjątkowi goście, a mianowicie, Babcie i Dziadkowie. Z okazji Ich święta dzieci przygotowały inscenizację słowno-muzyczno-taneczną pt. "Zimowy koncert". Przedszkolaki wcieliły się w ciekawe role m.in. Pani Zimy, śnieżynek, bałwanka i leśnych zwierząt. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności taneczne do piosenek: "Zimowa cha-cha" oraz "Zima w rytmie disco", a także wykazały się znajomością języka angielskiego, podczas śpiewania i ilustracji ruchowej piosenki "Little Snowflakes". "Biedronki" okazały się być również wspaniałymi muzykami, grając rytmicznie na instrumentach muzycznych, a także wykonując utwór "Sto lat" na "Bum-Bum rurkach". Po inscenizacji dzieci wręczyły swoim kochanym babciom i dziadkom samodzielnie wykonane laurki i prezenty. Był to szczególny dzień pełeń wzruszeń i czułości, dzień, który na długo pozostanie w pamięci zarówno dziadków, jak i dzieci.