Jasełka u Pszczółek - Rodzice Dzieciom
21.12.2018 Przedszkole Nr 2 281

Rodzice „Pszczółek” wystąpili w przedstawieniu jasełkowym.

19 grudnia w grupie „Pszczółki” odbyło się wyjątkowe, wigilijne spotkanie.       Jak co roku w okresie Świąt Bożego Narodzenia przygotowywane są Jasełka. Tym razem to nie dzieci wcieliły się w role aktorów.   Rodzice 6-latków,       wraz  z paniami, przygotowali dla swoich pociech niespodziankę i wystąpili         w przedstawieniu jasełkowym. Był Józef z Maryją, Aniołki, Pastuszkowie, Diabełki, nie zabrakło także Kacpra, Melchiora i Baltazara. Rodzice wystąpili wspaniale, pięknie śpiewali kolędy,  a dzieci w ciszy i skupieniu oglądały występ.

Następnie Pani Dyrektor podziękowała wszystkim za zaangażowanie, przygotowanie strojów oraz piękne przedstawienie i złożyła świąteczne życzenia. Gdy nasi goście zostali nagrodzeni gromkimi brawami i zasiedli       przy wigilijnym stole, „Pszczółki” recytowały wiersze, śpiewały kolędy i piosenki   o tematyce bożonarodzeniowej. Spotkanie upłynęło w miłej, świątecznej atmosferze,     a nasi aktorzy obdarowani zostali pięknymi choinkami, przygotowanymi własnoręcznie przez „Pszczółki.”