Biedronki żegnają Przedszkole
17.06.2018 Przedszkole Nr 2 99

6-latki z „Biedronek” pożegnały przedszkole

13 czerwca  trzynaścioro 6-latków z grupy „Biedronki” pożegnały Nasze Przedszkole. Na wstępie wszystkie dzieci, ich rodziców oraz zaproszonych gości powitała Pani Dyrektor, następnie starszaki zaprezentowały program artystyczny: pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki. Występ uświetniły dwa tańce: walc angielski oraz twist. Przedszkolaki włożyły wiele pracy w przygotowanie programu artystycznego, co zaproszeni na uroczystość goście oraz rodzice docenili i wielokrotnie nagrodzili gromkimi brawami. Po występach przedszkolaki otrzymały pamiątkowe książki, dyplomy oraz słodycze. Ze łzami w oczach, ale i z uśmiechem na twarzy panie pożegnały się z dziećmi życząc miłych i bezpiecznych wakacji oraz sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.

Rodzice na zakończenie uroczystości przygotowali słodki poczęstunek oraz kwiaty dla wszystkich pracowników przedszkola, a dla swoich pociech wspaniałą niespodzianką. 6-latki brały udział w licznych zabawach i konkursach przygotowanych przez panie animatorki.