Dzień Mamy i Taty w Biedronkach
31.05.2019 Przedszkole Nr 2 198

"Mama i Tata
najpiękniejsze słowa świata..."

W piątek 31 maja 2019 r. dzieci z grupy "Biedronki" gościły w przedszkolu swoich Rodziców i umilały im pobyt uroczystym programem przygotowanym z okazji Święta Mamy i Taty. Dzieci pod kierunkiem swoich pań przygotowały bardzo ciekawy program artystyczny, podczas którego zabrały rodziców do krainy baśni. Piękne stroje, dekoracje, oprawa muzyczna sprawiły, że można było poczuć się jak w prawdziwej bajce. Program przeplatany był wierszykami, piosenkami i tańcami. Nie zabrakło również gry Bum Bum Rurkach. Rodzice byli zachwyceni, nie obyło się bez wzruszeń, łez. Na zakończenie występów dzieci złożyły rodzicom życzenia oraz wręczyły upominki, wśród któch znalazła się laurka, torba ekologiczna na zakupy dla mamy własnoręcznie ozdobiona przez dzieci, a dla taty bardzo przydatna rzecz, a mianowicie pędzel do malowania. Spotkanie przebiegło w miłej, wzruszjącej atmosferze.

Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie kostiumów do przedstawienia,
a także za wspólnie spędzone chwile.