"Mróweczki" na obchodach Dnia Przedszkolaka
25.09.2017 Przedszkole Nr 2 182

"Mróweczki" na Dniu Przedszkolaka

20 września 2017 r. dzieci z grupy "Mróweczki", korzystając z zaproszenia dzieci z grupy "Gwiazdeczki" z Nakielskiego Przedszkola "Słoneczko", uczestniczyły z nimi w obchodach Dnia Przedszkolaka.

"Gwiazdeczki" wspólnie ze swoimi paniami przygotowały krótki program artystyczny, a także wspólne zabawy i tańce. Nie zabrakło odśpiewania "Sto lat" wszystkim przedszkolakom. Wszyscy przedszkolacy zasiedli wspólnie do stołu  na słodki poczęstunek. Na zakończenie każda "Mróweczka" otrzymała dyplom przedszkolaka oraz balonika. W ramach podziękowania za zaproszenie i wspólną zabawę "Mróweczki" wręczyły na ręce pani Ani laurkę oraz słodki upominek.

Jeszcze raz dziękujemy pani mgr A.Pluta wraz z "Gwiazdeczkami" za  mile spędzony czas.