Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka
22.09.2017 Przedszkole Nr 2 91

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

w naszym Przedszkolu

20 września 2017 roku w Naszym Przedszkolu obchodziliśmy Ogólnopolski  Dzień Przedszkolaka. Przedszkolaki zebrały się w sali starszaków, gdzie zostały przywitane przez panią Dyrektor, która życzyła im wspaniałej zabawy i dużo uśmiechu. Dzieci brały udział       w licznych konkurencjach: taniec z balonami, zabawa w przedszkolne echo, naśladowały czynności, które potrafi zrobić każdy przedszkolak oraz wspólnie odśpiewały piosenkę ,,Jestem sobie przedszkolaczek’’. Po wspólnej zabawie dzieci udały się do swoich sal, gdzie czekały na nich medale ,,Super przedszkolaka’’ oraz słodka niespodzianka.

Po obiedzie dzieci z grupy „Pszczółki ” wybrały się na smaczne gofry do Bistro „Usiądź się”   w Nakle nad Notecią a „Biedronki” wykonały wspólnie transparent i z piosenką na ustach maszerowały Alejką Lipową.