Żuczki w Jumping Speed Club
21.06.2017

Żuczki
w Jumping Speed Club

We wtorek 20 czerwca dzieci z grupy "Żuczki" wybrały się wspólnie ze swoimi paniami z wizytą do Jumping Speed Club w Nakle. Zajęcia na trampolinach są znakomitą formą gimnastyki, wzmacniają ciało, uaktywniają wszystkie mięśnie, w tym najważniejszy sercowy, co prowadzi do wzmocnienia układu sercowo-naczyniowego. Jest to także świetny sposób na poprawę kondycji oraz zdrowe i atrakcyjne spożytkowanie energii. Na miejscu gorąco przywitała nas pani instruktor, a zarazem właścicielka Jumping Speed Club, pani Joanna Bembnista, która zaprosiła dzieci do wspólnego treningu. Zajęcia pod okiem Pani Joanny sprawiły dzieciom wiele radości i frajdy. Mimo dużego wysiłku i zmęczenia uśmiech nie znikał z ich twarzy.
Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy pani Joannie Bembnista za świetną zabawę i zachęcamy innych, aby zmierzyli się z trampolinami.