Nasi reprezentanci na konkursie "Teatr Jednego Aktora"
23.04.2017 Przedszkole Nr 2 327
Powiązane galerie:
02.05.2017

Nasi mali aktorzy

22 kwietnia w Nakielskim Ośrodku Kultury odbył się Turniej Teatru Jednego Aktora „Witajcie w naszej bajce”. Celem turnieju było m.in.: popularyzacja twórczości literackiej dla najmłodszych, rozwijanie zdolności i zainteresowań, prezentacja umiejętności dzieci oraz rezultatów pracy z najmłodszymi, zachęcanie najmłodszych do pierwszych prób występów przed publicznością oraz kształtowanie i rozwijanie zainteresowań dzieci kulturą teatralną. Nasze przedszkole reprezentowało wielu uczestniczków. Przedszkolaki rywalizowały w trzech kategoriach wiekowych, na scenie można było usłyszeć twórczość Jana Brzechwy, Juliana Tuwima, Czesława Janczarskiego czy Marii Konopnickiej. Wszystkie dzieci otrzymały nagrody i pamiątkowe dyplomy.